Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

webgate.tn - Faucet, 10 - 50 satoshi, No timer

(Merrilllap, 19. 4. 2019 11:30)

sieu thi hoang anh

(Cornellraf, 19. 4. 2019 1:10)

sieu thi hoang anh

&!% 123fullmovie.de/avengersendgame/

(JamesCoord, 18. 4. 2019 20:04)

https://avengersendgamefull.org
https://avengers2019full.com
https://avengers2019full.com

pochvala

(Jaroslav Machytka, 9. 9. 2016 21:30)

Přeji vám všem hezký den a zároveň konstatuji, že web vašeho okresu má v rámci našeho kraje nejlepší úroveň. Jste jediní, kde jsem našel kompletní kandidátku do kraje Liberec a zároveň i volební program.

Děkuji Jaroslav Machytka
Stráž pod Ralskem
radní za KSČM

Re: pochvala

(Jarda, 11. 9. 2016 19:05)

Srdečně děkujeme za pozdrav a za milá slova a pochvalu na naše webové stránky. Upřímně řečeno - i nás velice mrzí, že nejsou zřízeny webové stránky KV KSČM Libereckého kraje, nefungují stránky OV KSČM Liberec, nejsou zřízeny webové stránky OV KSČM Jablonec n. Nisou a tím ztrácíme aktuální kontakty s našimi členy a sympatizanty a nejdeme vstříc mladším generacím, které využívají k získávání informací převážně modernějších komunikačních metod - internetu. Věříme, že se nám podaří i tento nedostatek řešit.
Jaroslav Houha, místopředseda OV KSČM Semiuly

pochvala

(Jaroslav Machytka, 9. 9. 2016 21:30)

Přeji vám všem hezký den a zároveň konstatuji, že web vašeho okresu má v rámci našeho kraje nejlepší úroveň. Jste jediní, kde jsem našel kompletní kandidátku do kraje Liberec a zároveň i volební program.

Děkuji Jaroslav Machytka
Stráž pod Ralskem
radní za KSČM

Díky za stránky

(Ladislav Šafránek, 21. 6. 2013 16:31)

Z určitých důvodů jsem se "hrabal" stránkami krajů a okresů. Nutno říci, že stránky OV KSČM Semily patří k nejlepším. Dokonce i stránky ÚV KSČM by se mohly poučit. Co do pestrosti, ale především aktuálnosti. A to na to ÚV má oddělení a pracovníka. Blahopřeji a držím palce.

Re: Díky za stránky

(rejpal, 25. 1. 2014 20:16)

tak už se nekochejte,krásné stránky KSČM SEMILY skončily,teď je to tu samej fejsbůůůůůůůůk a staré zprávy z roku 2013.které musely být nejdříve zcenzurované a nyní otištěné/viz KSČM Česká Lípa a Jablonec nad Nisou zmizel úplně ,pane Houha,to určitě nejste vy,kdo tu nyní úřaduje !!!!!!

Re: Re: Díky za stránky

(Jarda, 28. 1. 2014 10:44)

rejpale, proč se nezeptáte přímo na OV KSČM Jablonec a Česká Lípa - proč nefungují jejich webové stránky?
A pokud se týká odkazů na Facebookové stránky - považuji to za pozitivní, když si můžu přímo kliknout na odkaz a nemusím pracně zadávat adresu do vyhledávače.

Re: Re: Re: Díky za stránky

(rejpal, 28. 1. 2014 14:23)

Jardo,nevím,proč bych se díval na stránky a odkazy fejsbuku,když tam úřaduje v Dubl stránkách jen KSČM Ječná ulice a to ,co se netýká ani KSČM ani Semil,jen samé odkazy na nějaké noviny,které si mohu koupit v každé trafice, tady to začíná být stejné,nic se nedovím,ani o krajské konferenci///to jako nebyla ????/// A jestli se bouří havíři na Ostravsku,to je jejich věc a Liberecký kraj se má starat o něco úplně jiného.Krást články cizím poslancům a vydávat je za své to umí jen hlupák,který si nevidí ani na špičku nosu přes všechny své funkce ,dobře placené.Jestli jste pan Houha změnil jste strategii stránek ,tak vás lituji,už tak pěkné nejsou ,Honza

Re: Díky za stránky

(rejpal, 27. 1. 2014 9:51)

http://www.kscmsemily.estranky.cz/clanky/aktuality.html koukám,že to máte tady dubl,jak na fejsbůku Ksčm Liberec,tam je taky asi 10 x ksčm liberec,aby se i blbec dočetl,že tam někde eistuje Ječná ulice ....https://www.facebook.com/pages/KS%C4%8CM-Libereck%C3%BD-kraj/425843604188635?fref=ts................https://www.facebook.com/pages/KS%C4%8CM-Liberec/338288036272915?fref=ts.............https://www.facebook.com/pages/Mgr-Dana-Lys%C3%A1kov%C3%A1/116267701734218?fref=ts..........https://www.facebook.com/profile.php?id=100001040671313&fref=pb&hc_location=friends_tab............

KSČM LIBEREC

(rejpal, 8. 9. 2013 18:55)

NEPOCHOPÍM,CO MÁ SPOLEČNÉHO ZUZANA KOCUMOVÁ S KSČM LIBEREC,ŽE TY STRÁNKY JSOU ÚPLNĚ NADUPANÉ ŽVÁSTY,KTERÉ URČITĚ K VOLBÁM NEPATŘÍ ......http://www.kscm-liberec.cz/

Re: KSČM LIBEREC

(Lukáš Čížek, 2. 10. 2013 17:36)

Stránka KSČM Liberec se Zuzanou Kocumovou souvisí v tom, že paní Kocumová se nadále snaží odvolat z funkce ředitele záchranné služby Libereckého kraje, odborníka na slovo vzatého pana Stanislava Mackovíka, který je členem KSČM právě v Liberci. Forezní audit, který byl na záchranné službě Lib. kraje probíhal nezjistil žádné chyby. I zaměstnanci krajské záchranky se v otevřeném dopise staví za pana Mackovíka. Paní Kocumová se ho chce zbavit jen proto, že je komunistou. Proto se KSČM Liberec zajímá o paní Kocumovou. To je vše z mé strany k vysvětlení.

Re: Re: KSČM LIBEREC

(REJPAL, 21. 10. 2013 13:16)

TO URČITĚ NENÍ Z VAŠÍ HLAVY ,KDYBYSTE ČETL VŠECHNY ZPRÁVY,TAK NEMŮŽETE TAKTO ODPOVÍDAT,JE TO SPROSTÁ A ŠPINAVÁ KAMPAŇ LIBERECKÉ -ODSKSČM-,PODOTÝKÁM,ŽE ZMĚNU URČITĚ NEVOLÍM,JEN TY KOMUNISTICKÉ URÁŽKY MĚ NESEDÍ,S POZDRAVEM DANIEL PS.PŘÍŠTĚ PIŠTE SVŮJ NÁZOR A NÉ TÉ VAŠÍ VÉVODKYNĚ

buďme střehu před rádoby kamarády, před nepřáteli se ubráníme..

(George Guevara, 26. 4. 2013 23:35)

tak nějak to kdysi řekl Che, ale před ním ještě zakladatel čeky Dzeržinsky. Karel Čapek pak uveld nšěco podobného, když prý řekl, bacha na pťouchlé tlkusťochy a obézní blby.,asi víte vážení, co mám na mysli.

Díky webmasterovi

(Mirek Beran, 3. 6. 2013 22:53)

Díky webmasterovi těchto stránek - Jarkovi Houhovi - za to, jak pohotově reaguje na dění v okresu Semily.
(Já té pohotovosti na stránkách turnovské KSČM z různých důvodů nedosahuji ...). Mirek Beran.

Chci Lukáše nejen ZLBK, ale i ve Sněmovně

(Karel Erben, Sytová, 26. 4. 2013 23:42)

Samozřejmě mladýCh,odvážných s levicovým myŠLENÍM je zatím, jako šafránů,ale to se brzy změní. Chci, aby lidé jako Čížek,ale také jako pan Beran, alei paní Košťáková bxli nejn v zastuzpitlestvu kraje, alri v poslanecké Sněmlovně, jsou to osobnosti, které svým intelektem, přehledem i přístupoem přesahiují hranice kraje.Já je chci ve Sněmovně, škoda že také lidi nemá třeba Jablonec,škoda

buďme střehu před rádoby kamarády, před nepřáteli se ubráníme..

(George Guevara, 26. 4. 2013 23:35)

tak nějak to kdysi řekl Che, ale před ním ještě zakladatel čeky Dzeržinsky. Karel Čapek pak uveld nšěco podobného, když prý řekl, bacha na pťouchlé tlkusťochy a obézní blby.,asi víte vážení, co mám na mysli.

Víc Čížků a Vyvadilů., méně Kakků a Helerů

( George Guevara, 26. 4. 2013 23:31)

S údivem jsem si přečetl příspěvek nějakého úpana Kafky. Jeho styl a syntax psaní je zak nepřehlednutelný, že zřejmě vím o koho jde. Ale určitě to není Kafka, spíše slečna Kafková, nebo, že bych se mýlil ? Buh suď. Před časem Halo noviny v příloze Naše pravda otoiskli příspěvewk \judr. Jiřího Vyvadila, člena ČSSD,dříve předsedy ČSS a ČSSN. Jeho příspěvek byl upřímně levocový a takřka s komunidstockým myšlením. na rozdíl od jakéhosi kdysi podřadného lektora marxism uz prahy |Pepka Helera, který fiurt hledá nepřátele a stakinisty. Lukáš Čížek je inteligentní, mladý člověk, který doufám budee brzy ve sněmlovně. Potřebujeme víc takpových lidí, a více spojemců jyko je Jirka Vyvadil a méně přitrozblých Helerů a Kkků,nebpo Kafek čiu Kafkových

Kde máte osobnosti?

(Pavel Kafka, 10. 4. 2013 15:55)

Dobrý den. Moje otázka zní takhle. Proč v zastupitelstvu Libereckého kraje za KSČM sedí lidi jejichž věk je kolem 60 a v hodně případech hodně přes 60. Třeba pan Beran je přes 70! Na volby.cz je z přednostních hlasů zřejmé, že ho voliči nechtěli. V těchto hlasech je až na místě číslo 19. A to je v politice už snad 100 let, takže by měl mít naopak víc hlasů než ostatní. Myslíte si, že takhle získáte nové voliče? Když jsem oslovil v jedné vaší kampani kdy jste jezdili autobusem pana Čížka tak se neuměl vykoktat a vůbec neměl ponětí o základních parametrech hospodářství a všeobecně se vůbec neorientoval. To je možná váš mladší člen ale takový příznivce KSČM sotva získá.